Posted by admin on luty - 13 - 2024 | Możliwość komentowania W jaki sposób podróżować za względnie małe pieniądze? została wyłączona

Która część Mazur jest szczególnie warta większej uwagi?
Mazury są dosyć rozległym obszarem, w końcu czas przejazdu ze wschodu na zachodni kraniec nie należy do krótkich. Choć pewnie wiele tutaj „zasługi” słabych, mocno krętych dróg. Dobrze, lecz które miejsca są zatem godne odpowiedniej uwagi? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się, choćby krótkie, z tą wschodnią częścią Mazur! Choć Ełk i okolice są w zasadzie mniej znane, niż Mikołajki bądź Giżycko, to wcale nie jest powiedziane, że ta część tej wspaniałej krainy jest niegodna odwiedzin.
A tak się właśnie złożyło, że nie tak dawno temu wróciłem z Ełku, a więc największego miasta na Mazurach. Choć Ełk nie ma za wielu zabytków, to jednak jest piękną miejscowością, która ciągle poszerza własne walory. Tak naprawdę jedyną wadą Ełku jest brak swobodnego dostępu do mazurskich jezior. Choć całkiem prawdopodobne, iż to ulegnie zmianie. Naturalnie w nawet centrum miasta znajduje się jezioro, a więc nie można powiedzieć, iż amatorzy kąpieli oraz plażowania będą podczas pobytu w Ełku narzekać na nudę. W szczególności godna zainteresowania jest promenada, czyli miejsce, które jest pięknie zlokalizowane, a jeszcze na dodatek bogate w różnego rodzaju rozrywki i knajpy. Warto w takim razie odwiedzić wschodnią część Mazur!

Szczegóły na portalu: http://milusiowo.pl/

Comments are closed.